http://almere.eenpunt.nl/alternatieve-geneeswijzen.html
www.spagyrieknederland.nl/links/bhoeda/spiritualiteit www.spagyrieknederland.nl/links/spiritualiteit/waterbol
Spagyriek Therapeuten™ Alle onderstaande Spagyriek Therapeuten™ hebben de Alchemistische Spagyriek Plantgeneeskunde Opleiding gevolgd. _______________________________________________________________________________________ Provincie Flevoland: Spiritueel Bewustzijnscentrum (voorheen Praktijk voor Spirituele Groei en Natuurlijke Geneeswijzen) Ronald en Sylvia Nieuwenhuizen (ontwikkelaar van de Spagyriek opleiding, de Spagyriek basismodule en de Spagyriek verdiepingsmodules) www.ronaldnieuwenhuizen.nl info@ronaldnieuwenhuizen.nl 06 - 17 08 08 33 Praktijk voor spirituele coaching en counseling Niskampa van de Breevaart www.nishkampacoaching.nl info@nishkampacoaching.nl 06 - 40 11 89 16 Praktijk voor natuurlijk en holistisch genezen Sandra Eikens www.sandraeikens.nl info@sandraeikens.nl 06 - 30 51 84 43 Harmke Siderius www.akashatherapieen.nl harmkeakasha@gmail.com 06 -12 47 64 19 Rianne Mallens rianne.mallens@gmail.com 06 - 22 91 41 07 _______________________________________________________________________________________ Provincie Zuid - Holland: Praktijk De Groenling voor natuurgeneeskunde & voedingsadvies Arike Mijnlieff www.praktijkdegroenling.nl info@praktijkdegroenling.nl 06 - 25 524 787 _______________________________________________________________________________________ Provincie Noord - Holland: Monica Lute - Butter m.lute-butter@quicknet.nl 06 - 23 40 98 79 Praktijk voor natuurgeneeskunde Anne-Claire van Putten anneclairevanputten@xs4all.nl 020 - 62 72 482 Amrita Holistisch Centrum Natalja Mantel www.amrita.nu 0228 - 59 17 09 Praktijk Kokoro Henk van Riemsdijk 06 - 18 83 36 19 _______________________________________________________________________________________ Provincie Gelderland: Liesbeth van Ast lvanast@chello.nl 06 - 29 39 46 13 De Witte Waterlelie Angelique Moorman wittewaterlelie.blogspot.nl dewittewaterlelie@gmail.com Praktijk Elysia Erica Weeda 0575 - 57 02 43 PureFran natuurlijk in balans Francis Lawa www.purefran.nl info@purefran.nl 06 - 20 19 16 60 _______________________________________________________________________________________ Provincie Noord - Brabant: Therapeutisch Centrum De Zicht Paul van der Lugt info@centrumdezicht.nl www.centrumdezicht.nl 013 - 53 32 865 _______________________________________________________________________________________ Provincie Limburg: Praktijk voor natuurlijk en holistisch genezen Karin Reichrath kreichrath@hetnet.nl 06 - 23 11 48 61 Praktijk voor coaching, counseling, complementaire geneeswijzen Esther Schrijn www.estherschrijn.nl info@estherschrijn.nl 06 -40 02 20 75 _______________________________________________________________________________________ Provincie Groningen: Miho Bulder-Hosobuchi 0598 - 32 36 64 _______________________________________________________________________________________ Provincie Friesland: Praktijk voor een Holistische geneeswijze Simone van der Molen ssvdmolen@gmail.com 06-26730331
Algemene informatie: Home Wie is Ronald Nieuwenhuizen Wie is Sylvia Nieuwenhuizen Onze Missie Adres: Novemberstraat 50 1335 GC Almere Contact:   06 - 17080833  info@ronaldnieuwenhuizen.nl Volg ons ook via Social Media:  Spiritueel Bewustzijnscentrum  Spagyriek Nederland  Ronald Nieuwenhuizen Aanmelden voor de nieuwsbrief: Inschrijfformulier    Agenda seizoen 2017 - 2018